WANDALE W MARCISZOWIE

 

Szanowni Mieszkańcy

Od początku powierzenia mi społecznej funkcji Przewodniczącego Osiedla Marciszów, (która dla mnie jest wyrazem zaufania a przede wszystkim wielkim wyróżnieniem) wspólnie z innymi członkami Zarządu podejmujemy w miarę naszych skromnych możliwości wiele działań mających na celu poprawę naszego życia, bezpieczeństwa, atmosfery, kontaktów sąsiedzkich oraz przepływu komunikacji. O części z tych działań (przede wszystkim tych, które udało się zrealizować) na bieżąco informuję na naszej stronie  http://www.osiedlemarciszow.pl.

Celem poprawy komunikacji, jednym z takich działań był zakup z przyznanych nam niewielkich środków finansowych tablic informacyjnych, które zamontowane zostały dzięki uprzejmości i za zgodą właścicieli posesji na ulicy Mrzygłodzkiej oraz Marciszowskiej.

Niestety jedna z tych tablic (przy przystanku na ul. Marciszowskiej – kapliczka) prawdopodobnie w nocy z niedzieli na poniedziałek (2/3 lipca 2017) zniszczona – tym samym zniszczono nasze wspólne pieniądze. O fakcie tym, czyli o dokonaniu przestępstwa na szkodę Gminy Zawiercie złożyłem powiadomienie Policji.

Bardzo dziękuję tym mieszkańcom, którzy mnie o tym niezwłocznie, telefonicznie powiadomili i zabezpieczyli tablicę (byłem kilka dni poza miastem).

Apeluję!!!

To jest nasz wspólny majątek, więc dbajmy o niego i pilnujmy go wszyscy!!!!!!

Z wyrazami szacunku:

     Robert Kleszcz

Przewodniczący Zarządu Osiedla Marciszów